Milí farníci, nové edice farních triček je zde!

Vybírat a objednávat můžete do 22. 11. 2024 prostřednictvím elektronického objednávkového formuláře, který naleznete níže. Objednávka bude platná po jejím uhrazení na účet 2000078173/2010. Do poznámky platby prosím uveďte: „Farní trika, jméno, příjmení”, abychom mohli vaši objednávku spárovat.

Cena dětského trička je 240,-, cena dospělého (dámského nebo pánského/unisex) je 280,-.

Hotová trička by měla být dodána přibližně v půlce prosince – snad to opravdu vyjde! Přesný termín dáme vědět obvyklým způsobem – přes farní webové stránky, ohlášky, nástěnky. Vyzvednout si je pak bude možné vždy v neděli po mši svaté v 9 hodin.

Máme tu pro vás ještě jednu nabídku: v rámci akce „Pošli farní tričko dál” se nám sešlo několik starších triček z původní edice a nabízíme tedy možnost pořídit si farní tričko „z druhé ruky” (zachovalé, málo nošené – velikosti jsou stejné jako u triček nových, tedy viz níže) za symbolických 50 Kč

Nabídka STARÝCH triček – případě zájmu o trička „z druhé ruky” pište na mail nabo.brevnov@gmail.com.

Nabídka a objednávky NOVÝCH triček:

DĚTSKÁ TRIČKA – 240,- Kč / kus

DÁMSKÁ TRIČKA – 280,- Kč / kus

POZOR! Není možné objednat tričko STARGAZER ve velikosti L, i když je možné ho ve formuláři vybrat. Bude totiž dostupné až příští rok v únoru.

PÁNSKÁ/UNISEX TRIČKA – 280,- Kč / kus

Vaše jméno:

Váš e‑mail:

Váš telefon:

Poznámka k objednávce (volitelný)

Objednávka bude platná po jejím uhrazení na účet 2000078173/2010.

QR kód pro platbu: