Pondělí: dopoledne od 9.00 zde budou slavit liturgii maronité, jedna z východních církví sjednocených s římským papežem.

Úterý: svátek sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve. Zveme na první biblické setkání po prázdninách. Jako obvykle ve Vojtěšce v 19.00. Téma: „Inspirace biblickými manželskými páry.“

Připravujeme nový školní rok. Přihlášky na výuku náboženství a další podrobnosti sledujte na internetu. Přihlášky do 8. září, začátek výuky 18. září, rozpis skupin sledujte vzadu nebo na internetu. V neděli 15. září 2024 mše svatá v 9.00 na zahájení nového školního roku.

Neděle: při mši svaté v 9.00 děti dostanou nová alba a první památky na evangelium.

Existují tzv. farní trička. Bude možné si trika přiobjednat. Objednávání spustíme v říjnu, ale do konce září je prodloužena možnost „poslat farní triko dál.” (víc na webu).

Děkujeme za pomoc pro Sašu, která spolu s námi slaví neděli pravidelně v 9.00. Pomoc spočívala ve financováním rehabilitací. Sbírka byla pořádaná přes dárcovskou platformou Znesnáze21. Vybralo se cca 154 tisíc, což je 94% zamýšlené částky… V této fázi je sbírka uzavřena.