Od pondělí 2. září 2024 obnovujeme po prázdninách obvyklý všednodenní pořad bohoslužeb.

Úterý: památka sv. Moniky

Středa: památka sv. Augustina, biskupa a učitele církve.

Čtvrtek: památka Umučení sv. Jana Křtitele. V

Pátek: v 19.00 zveme na varhanní koncert v bazilice nazvaný „Břevnovské improvizace.“ Naše varhany rozezní bývalý břevnovský varhaník Vladimír Roubal.

V pondělí 2. září 2024 dopoledne od 9.00 zde budou slavit liturgii maronité, jedna z východních církví sjednocených s římským papežem.

V úterý 3. září 2024 zveme na první biblické setkání po prázdninách. Jako obvykle ve Vojtěšce v 19.00. Téma: „Inspirace biblickými manželskými páry.“

Připravujeme nový školní rok. Přihlášky na výuku náboženství a další podrobnosti sledujte na internetu. V neděli 8. září 2024 budou pro děti připraveny první památky na evangelium v novém školním roce. V neděli 15. září 2024 mše svatá v 9.00 bude zaměřená na rodiny s dětmi.

Dokončujeme rekonstrukci ve farní chodbě, příští týden už bude k dispozici, ještě tento víkend tedy uzavřená farní chodba. S tím souvisí i úklid kostela, který bude až to bude ve farní chodbě možné. Děkujeme za pochopení.