Pondělí: po večerní mši svaté se koná úklid kostela, děkujeme všem dobrovolníkům.

Středa: památka sv. Maxmiliána Marie Kolbeho, kněze a mučedníka.

Čtvrtek: slavnost Nanebevzetí Panny Marie. V neděli 18. srpna 2024 bude poutní den v rektorátním kostele Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře.

V sobotu 24. srpna 2024 zveme na Prázdninové setkání přátel časopisu Duha, který vede náš P. Cyril. Setkání se uskuteční v Putimi u Písku. Celý den začíná mší svatou v pravé poledne, kterou povede biskup diecéze Reykjavík Dávid Tencer, OFMCap. Celé odpoledne je připraven program pro rodiny s dětmi.

V neděli 25. srpna 2024 zavítá islandský biskup a kapucínský misionář Dávid Tencer i do naší farnosti, bude předsedat mši svaté v 9.00, po mši svaté zveme zde v kostele k besedě o životě křesťanů na Islandu.

Probíhá rekonstrukce farního WC ve farní chodbě, farní chodba je tedy dočasně uzavřena. Děkujeme za pochopení.