Srdečně vás zveme na letošní farní pouť, která nás zavede do Nižboru do kostela Povýšení sv. Kříže, jež je součástí nižborského zámku. Poutní mše bude začínat ve 13:00 a bude jí sloužit P. Václav Snětina OSB.

Po mši svaté agapé nedaleko kostela při otevřeném ohni z vlastních zásob.

Upozorňujeme, že na trati Beroun – Hýskov a dále do Roztok u Křivoklátu je od 22. dubna výluka a vlaky jsou nahrazeny autobusy. Podrobnosti jsou na tomto odkazu https://pid.cz/vyluky/beroun-roztoky-u-krivoklatu‑4/

TRASA 4 (z Hýskova): náhradní autobus odjíždí z Berouna do Hýskova stejně jako původní vlak, tj. v 10:56.

TRASA 5 (z Nižboru): náhradní autobus odjíždí z Berouna do Nižboru o 3 minuty později, tj. v 11:53.

Autobusy vyjíždějí z Berouna vždy dva, jeden jede do Zbečna, druhý do Roztok u Křivoklátu, ale přes Hýskov a Nižbor jedou oba, takže je jedno, kterým pojedete.

V Hýskově stojí autobusy v zastávce Hýskov Prefa, která je ještě před nádražím. Takže po vystoupení je nutno pokračovat cca 80 metrů po směru jízdy autobusu a poté zahnout doleva okolo žluto okrového dvoupatrového domu na most přes Berounku.

V Nižboru stojí autobus v zastávce Nižbor U lípy, což je za mostem přes Berounku, tudíž trasa č.5 je o něco kratší.

Pro cestu domů odjíždí autobus rovněž ze zastávky Nižbor U lípy. Autobusy odjíždějí v 14:25, 14:26, 15:25, 15:32, 16:20, 16:25, 17:25, 17:32.

Děkujeme těm, kteří na vzniklou výluku upozornili:-)!