Vánoční dárek dětem ze sociálně slabých rodin

Ve spolupráci s MČ Praha 6 přicházíme opět s projektem „Vánoce dál“, který již proběhl v minulých letech.

V našem okolí se nalézají rodiny v sociální nouzi, které nemají prostředky k tomu, aby mohly svým dětem koupit dárek.

Pojďme se zapojit a pomoci tak dětem ze sociálně slabých rodin v našem okolí. Děti už o dárek napsaly a nedočkavě se na něj těší.

Od 1. 12. 2018 do 12. 12. 2018 najdete v sakristii našeho kostela seznam se jmény dětí a dárků sepsaný sociálními pracovníky.

Můžete si vybrat dárek v hodnotě, která odpovídá Vašim možnostem (dárky jsou v hodnotě do 500,- Kč a vhodné pro děti).

Stačí si vybrat dárek, zapsat se do seznamu (přímo v sakristii, nebo zasláním e‑mailu: farnost(z)brevnov.cz), dárek koupit, zabalit, viditelně a bezpečně označit číslem ze seznamupřinést NEJPOZDĚJI do 18. 12. 2018! do sakristie našeho kostela, a to před nebo po každé bohoslužbě, dbát na to, aby Vaše odevzdání dárku bylo zapsáno do evidenčního listu (seznamu dětí).
Dárky poté odevzdáme pracovníkům Sociálních odborů Prahy 6, kteří je předají dětem.

Kontakt:

Miloš Matěj Uvízl

tel. 722 488 377

farnost@brevnov.cz

www.farnost-brevnov.cz

VĚK DÁREK ODEVZDÁNO/peníze*
1. Antonín 5 deskové hry „Kdo jsem” obsazeno
2. Viktorie 8 Logopedické deskové hry (kniha, učebnice)  obsazeno
3. Patricie 10 Hatchimals sběratelská zvířátka ve vajíčku  obsazeno
4. Patrik 9 Hatchimals sběratelská zvířátka ve vajíčku  obsazeno
5. dívka 15 růžový delší svetr a legíny černé, velikost M  obsazeno
6. chlapec 13 tepláky a mikina, velikost 165cm  obsazeno
7. dívka 7 růžová přilba na kolo a skate, velikost M  obsazeno
8. dívka 12 hra na procvičování paměti a vědomostí „V kostce! Příroda” (Brainbox)  obsazeno
9. Max 11 Lego City – Záchranářský vrtulník  obsazeno
10. Mikuláš 9 Rappa vlak žlutý Regio Jet  obsazeno

*) Pokud by se nepodařilo dárek sehnat, je možné odevzdat peníze, primární je ale koupě.